Vaivattoman ja läpinäkyvän asuntokaupan synonyymi on Neliöt Liikkuu

Neliöt Liikkuu LKV on saanut alkunsa halusta tehdä enemmän ja paremmin. Aidosta palosta alaa kohtaan ja halusta menestyä.

Kiinteistönvälittäjät Pääkaupunkiseutu

Jarmo Kotisilta
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
040 680 7788
jarmo.kotisilta@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Kirsi Kytö
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Yrittäjä
045 237 3515
kirsi.kyto@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Tiina Myllyniemi
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
040 680 7704
tiina@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Sirpa Rajalainen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT
040 413 3118
sirpa.rajalainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Harri Manner
Kiinteistönvälittäjä, LKV · Helsinki, Vantaa, Espoo
0503215081
harri.manner@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Janne Soininen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KED, Kaupanvahvistaja
040 847 4900
janne.soininen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Marja Smedberg
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED, BBA, sisustussuunnittelija
040 126 4300
marja.smedberg@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Mari Varis
LKV, KiAT, Kaupanvahvistaja
0400 460 852
mari.varis@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Ulla Becker
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KED
050 5858 678
ulla.becker@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Juho Luukkanen
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
041 526 1011
juho.luukkanen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Andrei Koivumäki
Perustaja, asunnon myynti
041 319 0406
andrei@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Kimmo Antikainen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 358 2109
kimmo.antikainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Shama Österman
Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 586 6849
shama@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Pekka Laurikainen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 680 7767
pekka.laurikainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Anne Tauschi
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
0400 441 460
anne@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Markku Ketonen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
040 525 1418
markku.ketonen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Tuija Taivainen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 530 1351
tuija@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Annette Ekström-Lindholm
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT
040 550 0565
annette@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Maria Kemppainen
Myyntineuvottelija
045 679 7180
maria.kemppainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Maarit Halme
Myyntineuvottelija
050 483 8322
maarit.halme@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Ina Pulkkinen
Myyntineuvottelija
040 522 8790
ina@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Samu Siponen
Perustajaosakas, Toimitusjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV
040 776 8492
samu@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Tuomas Kukko
Perustajaosakas, Ylempi Kiinteistönvälittäjä YKV, LKV, LVV, RAKI, KiAT, Kaupanvahvistaja
040 654 7075
tuomas@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Markku Hakala
Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM
040 486 1986
markku.hakala@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Katri Rapila
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
044 971 0471
katri.rapila@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Jukka-Pekka Bienek
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
040 062 6966
jp@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Mikko Lahtinen
KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, KIAT, KAUPANVAHVISTAJA
041 312 3773
mikko.lahtinen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Teresa Wilén
Asunnon myynti
045 205 2309
teresa.wilen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Ville Pulkkinen
Asunnon myynti
040 486 1987
ville.pulkkinen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Maija Hurmalainen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KED
040 852 4395
maija.hurmalainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Inno Ilonen
Inno Ilonen
KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, KAUPANVAHVISTAJA
050 439 2626
inno.ilonen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Christoffer Hintze
ASUNNON MYYNTI
045 668 6737
christoffer.hintze@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Sergey Satin
Kiinteistönvälittäjä LKV
050 301 2038
sergey.satin@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Tini Antikainen
Asunnon myynti, KiLAT
040 120 5987
tini.antikainen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Eetu Tapio
Kiinteistönvälittäjä LKV, KiLAT
0400 715 492
eetu.tapio@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Emilia Juvonen
Emilia Juvonen
VANHEMPAINVAPAALLA / KIINTEISTÖNVÄLITTÄJÄ LKV, LVV
050 575 0438
emilia.juvonen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Kalle Lax
VIRKAVAPAALLA / Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV
040 160 1521
kalle.lax@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Pekka Keskitalo
Vastaava hoitaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja, rekrytointi
050 390 0096
pekka.keskitalo@neliotliikkuu.fi
Lue lisää

Kiinteistönvälittäjät Pirkanmaa

Kiinteistönvälittäjät Päijät-Häme

Sari Moilanen
Vuokravälittäjä, LKV, LVV
044 260 4241
sari.moilanen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Emilia Saarinen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiLAT, KiLEAT
044 282 9304
emilia.saarinen@neliotliikkuu.fi
Lue lisää
Tommy Jannasch
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, Kiinteistöedustaja KED
050 305 9699
tommy@neliotliikkuu.fi
Lue lisää

Kiinteistönvälittäjät Kangasala

Vuokravälittäjät

Backoffice